Файні жарти про «Файна Таун». Частина 2

Наш улюблений «Файна Таун» поступово обростає мемами та жартами. Доволі часто вони смішні й зрозумілі для мешканців, оскільки мають свою специфіку та висвітлюють місцеву проблематику. Продовжую публікувати добірку файних жартів, створених самими мешканцями комплексу.

Мартін Скорсезе хотів зняти свій наступний фільм в «Файна Таун», але мешканці проголосували в чаті та заборонили йому вести фільмування на території. Бо мало запропонував.

Один парубок отримав у спадщину оглядову 3-кімнатну квартиру в «Файна Таун» та продав її. А на виручені кошти він скупив всю Жмеринку та нафтопереробний завод у Техасі.

Мойсей 40 років водив євреїв пустелею в пошуках «Файна Таун».

OnlyFans відкрив нову VIP-кімнату в Червоній кімнаті «Файна Таун».

Порошенко купив ППО для Києва та розташував його у «Файна Таун».

Київське «Динамо» всі домашні матчі буде грати на стадіоні в «Файна Таун». І матчі ліги чемпіонів також.

Фанати київського «Динамо», щоб потрапити на домашні матчі свого улюбленого клубу, змушені не тільки купувати квитки на матчі, а ще й річний абонемент в басейн.

А щоб потрапити на матчі Ліги чемпіонів, які київське «Динамо» буде проводити на території «Файна Таун», фанатам крім квитків та абонементу в басейн доведеться купувати ще й квартири в комплексі.

Всім суперникам «Динамо Київ» буде автоматично присуджена поразка в домашніх матчах в Києві – бо охорона «Файна Таун» відмовилася видавати перепустки представникам клубів-суперників.

Тільки мешканці «Файна Таун» вступлять в ЄС, всі інші почекають.

В «Файна Таун» до дітей не приходять бабайки та зубні феї. Бо їх не пропускає охорона.

Арестович купить квартиру в «Файна Таун» через 2-3 тижні. Не більше.

В «Файна Таун» дітей лякають не бабайкой, а Кухаруком.

Собаки в «Файна Таун» настільки дисципліновані, що самі прибирають за своїми власниками після їх відпочинку в Зоні барбекю.

Собаки «Файна Таун» створили свою власну ІГ і тепер вимагають від забудовника відкриття зони для вигулу собак.

В «Файна Таун» з’явилось стільки ІГ, що для їх координації та зустрічей з УК серед них довелося створити нову найініціативнішу ІГІГ – Ініціативну Групу Ініціативних груп.

Підписання росією своєї капітуляції відбудеться в «Файна Таун». Точна дата ще не визначена, бо всі альтанки заброньовані до кінця року.

Файні жарти про «Файна Таун»

Додавайте в коментарях свої варіанти…